niedziela, 14 lutego 2021

Our new Guest Design Team III2021-II2022

Mamy dla Was niespodziankę!
Przez najbliższy rok co środę w ramach #gościnnaśroda #guestwednesday inspirować Was będzie
nasz niesamowity Gościnny Design Team!

We have a surprise for you!
For the whole next year, every Wednesday as part of #guestwednesday #gościnnaśroda will inspire you
our amazing Guest Design Team!

Oto nasze Gościnne Projektantki:
Here are our Guest Designers:Jestem Angelika Stężalska, w świecie scrapowym funkcjonuję jako Angelove scrapki. Tworzę od 5 lat, chociaż dopiero od roku wzięłam się za to bardziej na poważnie. W mojej pracowni powstają kartki, pudełka, zaproszenia, boxy jak również ozdoby do włosów. Zapraszam do siebie na FB i Instagram.

I am Angelika Stężalska, in the scrap world I am known as Angelove scrapki. I have been creating for 5 years, although only for a year I took it more seriously. In my studio, cards, boxes, invitations, boxes as well as hair decorations are made. Please visit my FB and InstagramJestem Beata, ale być może znacie mnie jako BB's craft cards - jeśli nie, zapraszam do zapoznania się z moim kartkowaniem! Będę miała ten super zaszczyt inspirować Was przez najbliższy czas jako gościnna projektantka zespołu Rosy Owl. Ja i moja koleżanka Wena lubimy craftowe klimaty, łapiemy się czasami większych form scrapowych i nie stronimy od technik mieszanych - trzymajcie kciuki za nas i nasze tworzenie dla Rosy Owl. Jestem na Instagramie  i FB.

I'm Beata, but you may know me as BB's craft cards - if not, check out my cardmaking! I will have this great honor to inspire you in the near future as a guest designer of the brand Rosy Owl. Me and my friend 'inspiration' like craft atmosphere, we sometimes catch bigger scrap forms and we do not avoid mixed techniques - keep your fingers crossed for us and our creation for Rosy Owl. I'm on Instagram and FB.


Mam na imię Bogusia,  w sieci istnieję jako Fabryka Prezentów.
Scrapbookingiem zajmuję się kilka lat. Wykrojniki, papiery i cała ta niesamowita otoczka to moja pasja, z zainteresowaniem śledzę nowości i wszystko to, co się dzieje w tej branży. Wykrojniki z Rosy Owl towarzyszą mi od początku i cieszę się bardzo, że będę częścią GDT. Najczęściej tworzę personalizowane kartki okolicznościowe, ale nie boję się wyzwań i w moim portfolio znajdzie się wiele nietypowych projektów. Mój FB i Instagram.

My name is Bogusia, I exist online as a Fabryka Prezentów [Gift Factory].
I have been dealing with scrapbooking for a few years now. Dies, papers and all theese amazing stuff is my passion. I follow with interest the news and everything that is happening in this industry. Dies from Rosy Owl are with me from the very beginning and I am very happy to be part of GDT. I most often create personalized greeting cards, but I am not afraid of challenges and my portfolio will include many unusual projects. My FB and Instagram.Z tej strony Iza i znacie mnie pewnie jako Cardlovescrapbooking.
Rękodzieło było mi zawsze bliskie , ale to właśnie scrapbooking i praca z papierem przynosi mi najwięcej frajdy, dużo satysfakcji i wspaniałego odprężenia. Najczęściej tworzę kartki, albumy, boxy - czego dusza zapragnie. Prace wykonuję z ogromnym zaangażowaniem i pasją - myślę, że dzięki temu powstają wspaniałe pamiątki na lata. Znajdziecie mnie na FBInstagramie

This is Iza and you probably know me as Cardlovescrapbooking.
Crafts have always been close to me, but it is scrapbooking and working with paper that brings me the most fun, a lot of satisfaction and a great relaxation. Most often I create cards, albums, boxes - whatever your heart desires. I do my work with great commitment and passion - I think that thanks to this I can create wonderful souvenirs that will last years. You can find me on FB and Instagram.Nazywam się Magdalena Leśnikowska. W sieci znajdziecie mnie pod nazwą Cytrynowy Magiel. Mieszkam w małej miejscowości koło Częstochowy. Jestem mamą czterotniej dziewczynki oraz żoną trenera Minisiatkówki.
Praca z papierem od zawsze sprawiała mi ogromną radość, dzięki niej czuje się spełniona. Jest mi ogromnie miło, że dołączyłam do gościnnego zespołu Rosy Owl. Mam nadzieję, że moje prace będą się Wam podobać. Jestem na Instagramie i FB.

My name is Magdalena Leśnikowska. You can find me on the web under the name Cytrynowy Magiel [Lemon Mage]. I live in a small town near Częstochowa. I am a mother of a four-year-old girl and a wife of a mini volleyball coach.
Working with paper has always brought me great joy, it makes me feel fulfilled. I am very pleased that I joined the Rosy Owl guest band. I hope you will like my work. I'm on Instagram and FB.Jestem Dagmara. Dzielę życie między dwie pasje: pracę terapeutyczną z dzieciakami i tworzenie z papieru. Dobę rozciągam do granic możliwości, by zrealizować wszystkie plany i pomysły, a gdy nic nie muszę robić, to... uczę się nowych rzeczy. Uwielbiam spacery w górach i sushi. Zapraszam na mój FB i Instagram.

I am Dagmara. I share my life between two passions: therapeutic work with kids and creating with paper. I stretch the day to the limit to implement all my plans and ideas, and when I don't have to do anything, I ... learn new things. I love mountain walking and sushi. Please visit my FB and Instagram.Nazywam się Gośka i jest mi bardzo miło, że będę mogła gościnnie tworzyć dla Rosy Owl. Najczęściej sięgam po mixedmedia i scrapbooking, ale lubię również zasiąść przy decoupage. Kwiaty, natura, barwy ziemi to zdecydowanie coś, co uwielbiam i myślę, że przekłada się to również na charakter moich prac. Mój FB, YT i Instagram.

My name is Gośka and I am very pleased that I will be able to create as a guest for Rosy Owl. Most often I reach for mixedmedia and scrapbooking, but I also like decoupage. Flowers, nature, earth tones are definitely something I love and I think it also translates into the nature of my work. My FB, YT and Instagram.Mam na imię Edyta, a w świecie scrapbookingu od 3 lat funkcjonuję jako Papierowa Hulka lub Hulka z papieru. Uwielbiam eksperymentować z papierem i mixed-mediami poszukując nowych rozwiązań, ciekawych struktur i oryginalnych form. W swoich pracach często korzystam z elementów wyciętych wykrojnikami - czy to z papieru, czy z foamiranu, z których następnie powstają kwiaty. Tę ostatnią technikę wciąż staram się doskonalić. Znajdziecie mnie na FB i Instagramie.

My name is Edyta, and in the scrapbooking world I have been functioning as a Papierowa Hulka or a Hulka z Papieru for 3 years now. I love experimenting with paper and mixed-media looking for new solutions, interesting structures and original forms. In my work, I often use elements cut with dies - both from paper and foamiran, from which flowers are then made. I am still trying to improve this last technique. You can find me on FB and Instagram.Mam na imię Joanna w wirtualnym świecie występuję pod nickiem Gio. Tworzę co mi w duszy gra i są to różnorodne prace - kartki, albumy, ramki, boxy, czekoladowniki  itp. Moje kolory to pastele i delikatne zestawienia. Lubię prace w stylu C&S i  projekty kwiatowo-romantyczne. Uwielbiam prace dla dzieci. Mam słabość do błyszczących elementów i wykrojnikowych listków i gałązek. Często sięgam po stempelki i farby wodne i łączę je ze scrapowymi papierami. Stale czegoś się uczę i ciągle doskonalę swój warsztat. Mam mnóstwo energii i zapału, jedynie co mnie ogranicza, to czas jaki mogę poświęcić na pasję. Pracuję zawodowo, jestem mamą, żoną, sporo też udzielam się społecznie. Mimo wielu obowiązków nie wyobrażam sobie dnia bez "zrobienia czegoś" z papierków. Moje miejsca w sieci: FB i Instagram.

My name is Joanna, in the virtual world I appear under the nickname Gio. I create what plays in my soul and these are various works - cards, albums, frames, boxes, chocolate boxes, etc. My colors are pastels and delicate combinations. I like C&S style work and flower-romantic designs. I love works for children. I have a weakness for shiny elements and die-cut leaves and twigs. I often use stamps and water paints and combine them with scrap papers. I am constantly learning and perfecting my workshop. I have a lot of energy and enthusiasm, the only limitation is the time I can devote to my passion. I work professionally. I am a mother, a wife, I also do a lot of social work. Despite many duties, I cannot imagine a day without "making something" out of paper. My places on the web: FB and Instagram.Nazywam się Renata Sobańska, w wirtualnym świecie - Karteluszki Reni. Na co dzień mama, żona i zawodowo nauczycielka najpiękniejszego z przedmiotów- matematyki. Tworzę co mi w duszy zagra, wtedy gdy muszę odreagować po ciężkim dniu czy zająć czymś myśli. Niezmiernie się cieszę, że mogę być częścią GDT Rosy Owl. Jestem na FB i Instagramie.

My name is Renata Sobańska, in the virtual world - Karteluszki Reni. On a daily basis I am a  mother, a wife and professionally - a teacher of the most beautiful subject - mathematics. I create what plays in my soul when I have to react after a hard day or occupy my mind with something. I am delighted to be part of GDT Rosy Owl. I'm on FB and Instagram.Mam na imię Gosia. Na co dzień jestem UX Designerem, projektując aplikacje dla użytkowników. Po pracy wskakuję w wygodny dresik, idę do swojej pracowni gdzie maluję, ilustruję oraz scrapbookuję. Uwielbiam tworzyć rzeczy od zera, dobrą kawę oraz kierować się głosem serca. Mój FB i Instagram.

My name is Gosia. I am a UX Designer on a daily basis, designing applications for users. After work, I jump into a comfortable tracksuit, go to my studio where I paint, illustrate and scrapbook. I love creating things from scratch, good coffee and following my heart. My FB and Instagram.Jestem Magda, bardzo się cieszę, że mogę być w tak wspaniałym Guest Design Teamie!
Bardzo lubię tworzyć prace kwiatowe bogate, przestrzenne choć ostatnio bardzo polubiłam minimalistyczne i proste. Tworzę kwiaty z papieru i foamiranu. Ale najważniejsza moja rola w życiu to Mama- trójki wspaniałych, całkowicie różniących się temperamentem dzieci. Znajdziecie mnie na FB i Instagramie.

I am Magda, I am very happy to be in such a great Guest Design Team!
I really like to create rich, spatial flower works, although recently I really like minimalist and simple ones. I create flowers from paper and foamiran. But the most important role in my life is being a mom - three wonderful children, completely different in temperament. You can find me on FB and Instagram.Jestem Monika - umysł ścisły i artystyczna dusza w jednym. Od zawsze uwielbiałam wszelkie prace plastyczne i rękodzielnicze, a scrapbooking i cardmaking poznałam 3 lata temu i pokochałam całym sercem. Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do gościnnego DT Rosy Owl i mam nadzieję, że spodobają się Wam moje inspiracje. Można mnie znaleźć na FB i Instagramie.

I am Monika - a scientific mind and an artistic soul in one. I have always loved all kinds of art and craft work, and I met scrapbooking and cardmaking 3 years ago and I love it with all my heart. I am so glad that I joined the guest DT Rosy Owl and I hope you will like my inspirations. You can find me on FB and Instagram.Mam na imię Kasia. Tworzę pod pseudonimem Nesme moja pracownia. Nagrywam tutoriale, w których tworzę kartki przestrzenne oraz kwiaty z foamiranu. Mam nadzieję, że stworzymy razem fajne prace. Nie będzie nudy! Jestem na FB, Instagramie i YT.

My name is Kasia. I create under the nickname Nesme moja pracownia. I record tutorials in which I create spatial cards and flowers from foamiran. Hope we can create some cool pieces together. There will be no boredom! I'm on FB, Instagram and YT.Mam na imię Olga, jestem mamą dwóch urwisów i mieszkam na Mazurach. W scrapbookingu zakochałam się kilka lat temu. Od tamtego czasu powstało mnóstwo kartek, czekoladowników, exploding boxów oraz albumów. Moja twórczość głównie opiera się na papierze. Lubię wycinać, kleić, kombinować, tworzyć warstwy. W moich pracach zobaczycie kwiaty zrobione z papieru lub z foamiranu. Moje miejsca w sieci: FB, Instagram i YT.

My name is Olga. I am a mother of two kids and I live in Masuria. I fell in love with scrapbooking a few years ago. Since then, a lot of cards, chocolate boxes, exploding boxes and albums have been created. My work is mainly based on paper. I like to cut, glue, combine, create layers. In my works you will see flowers made of paper or foamiran. My places on the web: FB, Instagram and YT.To ja, Ania - na co dzień aktywna zawodowo mama i żona. Analityczny umysł z artystyczną duszą. Tworzę głównie kartki i exploding boxy, często ozdabiam je własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Mój Instagram i FB.

It's me, Ania - professionally active mother and wife. Analytical mind with an artistic soul. I mainly create cards and exploding boxes and I often decorate them with my own flowers. My Instagram and FB.


Jestem Sabina i w sieci możecie mnie znaleźć pod nazwą Bubu Box. Prywatnie żona i mama dwójki urwisów, scrapbookingiem zajmuję się już 4 lata. Przeważają u mnie boxy, jednak coraz częściej robię kartki, a czasem także albumy. Lubię niestandardowe formy kartek, a shakery to u mnie must. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje inspiracje. Jestem na FB i Instagramie.

I'm Sabina and you can find me on the web under the name Bubu Box. Privately, a wife and mother of two rascals, I have been scrapbooking for 4 years now. Exploding boxes predominate for me, but more and more often I make cards and sometimes albums. I like non-standard forms of cards and shakers are a must for me. I hope you will like my inspirations. I'm on FB and Instagram.Mam na imię Basia. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam robótki ręczne (szycie, malowanie, wycinanie). Mam wiele pasji, które powodują, że każdy dzień trwa dla mnie za krótko. Przygoda ze scrapbookingiem przyniosła mi wiele satysfakcji i nowych doświadczeń. Tworzę niepowtarzalne małe dzieła sztuki, którymi  z radością obdarowuję rodzinę i przyjaciół. Najchętniej są to kartki, exploding boxy i mini albumy. Uwielbiam inspirować i zarażać swoją pasją innych. Scrapbooking to dla mnie pasja i zadowolenie, które idą ze sobą w parze. Znajdziecie mnie na FB i Instagramie.

My name is Basia. For as long as I can remember, I have always liked needlework (sewing, painting, cutting). I have many passions that make each day too short for me. My adventure with scrapbooking has brought me a lot of satisfaction and new experiences. I create unique small works of art that I am happy to give to my family and friends. They are preferably cards, exploding boxes and mini albums. I love to inspire and share my passion with others. Scrapbooking is my passion and satisfaction. You can find me on FB and Instagram.Nazywam się Justyna, ale w sieci znajdziecie mnie jako Ti-Tinka. Uwielbiam tworzyć kartki okolicznościowe, zaproszenia oraz drobne dekoracje, czasami tworzę też albumy.
Kocham pracę z wykrojnikami, lubię kwiaty i pastelowe kolory. Mój styl to taki skromny minimalizm, raczej bliżej mi do Clean&Simple niż do bardzo rozbudowanych kompozycji, chociaż i tu czasami próbuję swoich sił. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki, a już za chwilę trójki radosnych maluchów. Z przyjemnością będę Was inspirować do twórczych działań. Mój FB, Instagram i YT.

My name is Justyna, but you can find me on the Internet as Ti-Tinka. I love creating greeting cards, invitations and small decorations, sometimes I also create albums.
I love working with dies. I like flowers and pastel colors. My style is a modest minimalism, I am closer to Clean&Simple than to very complex compositions, although I also try my hand at times here. Privately, I am a wife and mother of two, and soon of three joyful kids. I will be happy to inspire you to be creative. My FB, Instagram and YT.Mam na imię Justyna, ale w mediach społecznościowych znajdziecie mnie jako u Dżastii. Jest mi bardzo miło, że będę mogła pokazać Wam moją miłość do wykrojników i całego świata handmade. Prywatnie jestem miłośnikiem kwiatów i roślin, dlatego też w moich pracach zazwyczaj jest ich dużo. Często mieszam różne techniki, szukam nowych rozwiązań oraz form i mam nadzieję, że moje pomysły przypadną Wam do gustu. Jestem na Instagramie i FB.

My name is Justyna, but on social media you will find me as u Dżastii. I am very pleased that I will be able to show you my love for dies and the whole handmade world. Privately, I am a lover of flowers and plants, which is why I usually have a lot of them in my works. I often mix different techniques, look for new solutions and forms and I hope you will like my ideas. I'm on Instagram and FB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz