sobota, 13 sierpnia 2016

Notes

Witajcie :)
Na moją dzisiejszą inspirację przygotowałam nieduży notatnik.
Uwielbiam robić notesy a one świetnie nadają się na prezenty dla najbliższych!
Świetnie nadał się tu napis Rosy Owl - NOTES :)dziękuję! miłego dnia!
Użyłam:
  piątek, 5 sierpnia 2016

Kartka, zapowiedź i recenzja w jednym :)

Na półmetku wakacji mam dla Was kartkę - w letnich, nieco retro kolorach... i z niezastąpionym napisem "Sto Lat" :)


I właśnie na ten napis chciałbym szczególnie zwrócić Waszą uwagę. Nie tylko dlatego, że to bardzo udany projekt wykrojnika (bo to wiadomo :), ale ze względu na nowość jaką niedługo będziecie mogli w sklepiku Rosy Owl nabyć. Otóż...

Jak często zdarza Wam się wyciąć skomplikowany, ażurowy  i zachwycająco śliczny skrapek, a potem w trakcie jego przyklejania ślicznie ubrudzić go klejem w tych ażurkach? Albo nie do końca wszędzie, gdzie chcieliście, go tym klejem posmarować? Oczywiście - każdy ma swój zestaw różnych technik klejenia i unikania zabrudzeń - ale jeśli można sobie coś ułatwić to dlaczego by nie? I Rosy Owl ma właśnie takie ułatwienie dla Was: arkusze dwustronnie klejącej błonki.

Sprawa jest banalna: wycinamy kawałek arkusza wielkości wykrojnika, odlepiamy z jednej strony zabezpieczający błonę papier i naklejamy ją z lewej strony papieru, z którego planujemy wycinać skrapka. I wycinamy - błonka jest cieniutka, więc nie ma wpływu na jakość cięcia. Z gotowej wycinanki zdejmujemy drugi papier (najwygodniej jest delikatnie zadrapać go przy którymś końcu  jakimś szpikulcem - żeby zacząć, potem dochodzi elegancko). I można przyklejać - czysto, precyzyjnie, no idealnie.Ja już wiem, że będę po te arkusiki sięgać często :)


A najlepsze, że to nie koniec możliwości! Bo np można tę błonkę przykleić z prawej strony papieru, wyciąć skrapka, odkleić zabezpieczenie i obsypać wycinankę na przykład brokatem... Będzie się pięknie trzymało i nic nie ubrudzi się klejem :) Pomyślcie ile jest jeszcze innych możliwości wykorzystania tego produktu i... wędrujcie do sklepu Rosy Owl :) Warto tym bardziej, że to wcale nie koniec nowości!


Pozdrawiam,
ushii