środa, 14 września 2016

Wianek na koniec lata, na początek jesieni...
Wreath for the end of summer and the begin of fall...

...w jeszcze trochę letnich różach, w już jesiennych pomarańczach :) Z moimi ulubionymi łapaczami snów oczywiście, są idealne moim zdaniem na tę porę roku...

...in summer pinks and fall oranges :) With my favourites dreamcatchers which are perfect, in my opinion, for this season...


Ale przede wszystkim - z kwiatkami mojego autorstwa!! Kto mnie zna, ten wie, że baaardzo rzadko produkuję kwiatuszki :) Ale gdy dostałam w swe ręce najnowsze kwiatowe wykrojniki Rosy Owl, od razu sięgnęłam po kupiony niegdyś (i przyznam się - odłożony na półkę) arkusz białego foamiranu i przystąpiłam do prób - no nie mogły do mnie trafić w lepszym czasie, bo właśnie rozmyślałam nad wiankiem! :)

Essentialy - with flowers made by me!! Those who know me, know that I make flowers really rarely :) But when I got the newest flower dies Rosy Owl I immediately took once bought white foamiran. And this is what I've done! :)Mistrzynią na pewno jeszcze długo nie będę, oj, daleko mi do autorki tych wykrojników, Agnieszki Cebuli. Ale bardzo ułatwiły mi pracę i nawet powiem, że nabrałam ochoty, żeby kupić kolejne arkusiki tej pianki, hi hi :)

I won't be a master like Agnieszka Cebula. But they really eased my work and I have to say that I want to buy more of this foam, hi hi :)


Pozdrawiam,
Regards,
ushii

2 komentarze: