poniedziałek, 17 lutego 2020

Brand Ambassador - Ushii

Hej Kochani :)
Dziś chciałam wam pokazać moją pierwszą tegoroczną pracę wielkanocną! Kartkę z wiankiem - z jajek wyciętych oczywiście wykrojnikami z zestawu Pisanki pełne oraz moich ulubionych gałązek z zestawu Winter Leaves. Do tego dołożyłam kilka liści z zestawu z wiankiem Wreath MG1.

Hi everyone :)
I wanted to show you my very first Easter project this year! The card with a wreath made of eggs and branches... of course I used Easter Eggs set and my all-time-favorite Winter Leaves set :) I added some leaves from Wreath MG1, as well.A przy okazji chciałabym wam przypomnieć świetny sposób na własne tła - gdy nie dysponujemy maską/szablonem, który idealnie pasował by nam do całości, to nie ma nic prostszego niż wyciąć w kawałku papieru jakiś pasujący kształt i tadam, możemy z powodzeniem użyć tego co zostało po wycinaniu jako maski właśnie :)

And, btw I wanted to remind you that even when you don't have a perfect stencil for a certain project, you can simply use your dies and made it by yourself:


Ja z gotowego tła byłam bardzo zadowolona! :)

I like finished background very much! :)
Pozdrawiam!
Hugs!
UshiiUżyte produkty: / Supplies:

http://rosyowl.com/index.php?id_product=72&controller=product&id_lang=2 http://rosyowl.com/index.php?id_product=83&controller=product&id_lang=2 http://rosyowl.com/index.php?id_product=49&controller=product&id_lang=2

1 komentarz: